Ne Miami Cottage

$$$$|Pokaż na mapieMiami, Stany Zjednoczone Ameryki|
26 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Ne Miami Cottage
$$$$

Przegląd

Ne Miami Cottage z widokiem na ogród i znajduje się 3 km od atrakcji edukacyjnych, takich jak Johnson & Wales University.

Lokalizacja

Belle Meade Park leży w około 3 km, a Muzeum Sztuki Współczesnej leży w bliskiej odległości od willi. Willa zapewnia również dostęp do takich atrakcji przyrodniczych jak El Portal Nature Trail, w 3 km.

Lotnisko Miami International oddalone jest od obiektu o 20 km, a dworzec Northeast 119th Street & Northeast 2nd Avenue - 10 min spacerem stąd.

Pokoje

Goście mogą korzystać z udogodnień multimedialnych, takich jak telewizja satelitarna i bezprzewodowy internet, a także klimatyzacja. Goście mogą również korzystać z miejsca do siedzenia i miejsca do jedzenia z sofą. W łazience znajdują się oddzielna toaleta i prysznic, suszarka do włosów i ręczniki.

Jedzenie

Do dyspozycji Gości są miejsce do jedzenia z urządzeniem do parzenia kawy/herbaty. W kuchni znajdują się kuchenka mikrofalowa, lodówka i szklane naczynia.

Numer licencji: 2021005418

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 16:30-22:30
od 11:00-12:00
Udogodnienia
Darmowy prywatny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w pokojach willi.
Inne informacje
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Domek z 2 sypialniami
  • Maks.:
    5 osób
  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Parking

Parking na zewnątrz

Sprzęt kuchenny

Przybory kuchenne

Klimatyzacja
Telewizja

Telewizor LCD

Zameldowanie/ Wymeldowanie

Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

Zajęcia sportowe

Pole golfowe

Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt

Sport i fitness

  • Pole golfowe

Rekreacja

  • Ogród

Wyposażenie pokoju

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Kącik dzienny
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół

Kuchnia

  • Przybory kuchenne

Media

  • Telewizor LCD

Wystrój pokoju

  • Podłoga z parkietem
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Ne Miami Cottage

💵 Najniższa cena pokoju 419 PLN
📏 Odległość do centrum 11.0 km
✈️ Odległość do lotniska 18.1 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Miami International, MIA

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
282 Northeast 117Th Street, Miami, Florida, Stany Zjednoczone Ameryki, FL 33161
Widok mapy
282 Northeast 117Th Street, Miami, Florida, Stany Zjednoczone Ameryki, FL 33161
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Mama Jennies Sports Bar and Grill
280 m
Els Language Ctr
570 m
Restauracja
Chung Wah Chinese Food
400 m

Opinie o Ne Miami Cottage

8.8 /10
Świetnie
88 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Ne Miami Cottage

Czy willa Ne Miami Cottage posiada parking na miejscu?
Tak, willa Ne Miami Cottage oferuje parking na terenie.
Czy willa Ne Miami Cottage jest wyposażona w kuchnię?
Tak, willa Ne Miami Cottage ma pełnowymiarową kuchnię wyposażoną w kuchenkę mikrofalową, lodówkę i szklane naczynia.
Jaki widok goście będą podziwiać z okien w willi?
Okna willi mają widoki na ogród.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój